• امروز دوشنبه 24 خرداد ماه 1400
 
انتصاب سرپرست اداره آموزش بلندمدت

نسخه چاپي
بازديد : 150

طی حکمی از سوی دکتر نرگس ظهرابی رئیس مجتمع، مهندس آرش ساردوئی به عنوان سرپرست اداره آموزش بلندمدت مجتمع منصوب گرديد.
در این حکم آمده است: نظر به مراتب شایستگی، سوابق و تعهد کاری جنابعالی و به پیشنهاد معاونت آموزشی و پژوهشی، به عنوان سرپرست اداره آموزش بلندمدت منصوب می­شوید. امید است با توکل بر خداوند متعال در انجام وظایف محوله و رضایتمندی هر چه بیشتر دانشجویان و مراجعین زیر نظر معاونت آموزشی و پژوهشی موفق و سربلند باشید. همچنین مواردی نظیر:
مدیریت و انجام کلیه فرایندهای آموزشی مربوط به دانشجویان، برگزاری جلسات شورای آموزشی، تهیه صورتجلسات و پیگیری مصوبات آن تا حصول نتیجه،مدیریت امور مدرسان بر اساس نیازها و سیاست­های مجتمع،مدیریت دفتر برنامه ریزی دانشجوئی،نظارت بر تدوین برنامه­های درسی دانشجویان، عملکرد مدرسان، امور مربوط به آموزانه­های اساتید وتوسعه آموزش­های بلند مدت (از نظر انتخاب رشته­های کاربردی و کمک به افزایش تعداد دانشجو) را سرلوحه وظایف خویش قرار دهید.
ساردوئی پیش از این سوابقی نظیر رییس اداره خدمات و پشتیبانی، استاد راهنمای رشته های فنی دانشجویی و همکاری در گروه های آموزشی و واحدهای مختلف مجتمع را در کارنامه خود دارد.
ریاست مجتمع در خاتمه از زحمات و خدمات مریم تراکمه پور در زمان تصدی سمت رییس اداره آموزش بلند مدت صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

 

🌐 روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

 
ارسال شده توسط : روابط عمومی در تاريخ : 1400/1/17 ساعت : 11:00:53 AM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :
Captcha image
Show another codeبارگذاری مجدد کد امنیتی