• امروز دوشنبه 16 تير ماه 1399
 
انتصاب

نسخه چاپي
بازديد : 261

جلسه تکریم و معارفه روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه با حضور ریاست مجتمع برگزار شد.

مهری شمسایی به عنوان معاونت "مالی و پشتیبانی" و فریبا هرمزی به سمت مدیر گروه" رایانه و آموزش‌های عمومی "منصوب شدند، و در ادامه ضمن تکریم  محبوبه احمدی و قدردانی از ایشان محمود پشم فروش به سمت مدیر "امور اداری و پشتیبانی" منصوب شد.

نرگس ظهرابی در این نشست یک بار دیگر به اهمیت موضوع همت و همدلی کلیه همکاران در جهت دستیابی به اهداف عالیه مجتمع اشاره داشت و در خصوص جایگاه خاص معاونت مالی و پشتیبانی گفت:

نوک پیکان هدف و ثمره زحمات دیگر همکاران در حوزه مالی و البته خدمات پشتیبانی نمود خواهد داشت. پس انتظار می رود این مجموعه بیش از پیش این موضوع مهم را مد نظر قرار دهد.

ریاست مجتمع در ادامه، به سیستم بهای تمام شده اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط پیش رو و به تبع آن عدم مراجعه دانشجویی و کارورز، زمان مناسبی است برای به روز رسانی تجهیزات و رسیدگی ویژه به حوزه خدمات و پشتیبانی، که مهمترین آن بهبود وضعیت فضای کاری همکاران است، که قطعاً در بالا بردن روحیه و انگیزه ایشان نقش بسزایی دارد. وی به اهمیت رسیدگی به احکام پرسنل و همچنین مسئله آموزش همکاران اشاره داشت و گفت:

انتخاب گروه آموزش و مسئول گروه آموزشی برتر از طریق رصد و پایش صورت خواهد گرفت و قطعاً تشویق ایشان لحاظ می‌شود.

در ادامه: لزوم ایجاد کانال های کاری جهت گفتگو و تعامل هر چه بیشتر همکاران برای برقراری ارتباط میان پرسنل در راستای ایجاد فضای همدلی و تلاش یکپارچه را موضوعی مهم دانست.

 

 

 

 
ارسال شده توسط : روابط عمومی در تاريخ : 1399/2/17 ساعت : 9:14:23 AM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :
Captcha image
Show another codeبارگذاری مجدد کد امنیتی