• امروز شنبه 18 مرداد ماه 1399
 
برگزاري مراسم توديع و معارفه رياست مجتمع

نسخه چاپي
بازديد : 866

روز یکشنبه 22 دی ماه 1398، مراسم تودیع و معارفه ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان با حضور اعضا هیات امنا ، معاونین و مشاورین سازمان آب و برق خوزستان و مدیران و روسای گروه این مجتمع برگزار شد. بر اساس ابلاغ و حکم معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و رئیس هیات امنا، دکتر نرگس ظهرابی به عنوان ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان منصوب و با اهدای لوح سپاس از زحمات مهندس سعید کلهری تقدیر گردید.

دکتر نرگس ظهرابی متولد ۱۳۵۶ دارای مدرک دکتری هیدرلوژی و منابع آب از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و دارای بیش از 17 سال سابقه‌ی کار در بخش‌های علمي و اجرايي کشور است. از جمله مهمترین مسئولیت‌های اجرایی نامبرده می‌توان به مدیر كلی پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و تحقیقات خوزستان، مدیرگروه ارشد و دکتری مهندسی منابع آب دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز  ، مشاور مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان در علوم و تکنولوژی‌های جدید آب و رئيس گروه معاونت مطالعات پايه و طرح هاي جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان اشاره نمود.

وی  همچنين رياست برنامه تحقیقات بین‌المللی آبیاری و زهکشی - مرکز منطقه‌ای ایران

‏(IRPID-IRN) وابسته به كميسيون بين المللي آبياري و زهكشي (ICID) و مسئول كميته منطقه اي  منطقه‌ای آبیاری و زهکشی استان خوزستان وابسته به كميته ملي آبياري و زهكشي ايران را در كارنامه خود دارا مي باشد.

 

ظهرابی در بخش پژوهش تاکنون بيش از ٣٠ مقاله‌ در مجلات معتبر علمي پژوهشي ، تخصصي ، ISI و ٦٠ مقاله‌ در کنفرانس‌های معتبر ملي و بین‌المللی به چاپ رسانده است.

كسب رتبه اول در ميان فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد آبياري و زهكشي دانشگاه شهيد چمران اهواز ، پژوهشگر برتر دانشگاه علوم و تحقیقات خوزستان در ٣ سال مختلف، دريافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئيس شوراي عالي كميته ملي آبياري و زهكشي در ٢ سال مختلف همچنين از مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان، بخشی از مهمترین افتخارات ایشان می‌باشد.

 
ارسال شده توسط : Admin در تاريخ : 1398/10/22 ساعت : 11:02:25 PM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :