آخرین خبرها

پذیرش دانشجو بدون کنکور

به اطلاع متقاضیان ثبت‌ نام در پذیرش دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می رساند، زمان ثبت ‌نام در دوره های کاردانی از روز دوشنبه 16 بهمن لغایت پنجشنبه 19 بهمن و ثبت‌ نام در دوره های کارشناسی ناپیوسته از روز شنبه 14 بهمن لغایت چهارشنبه مورخ 18 بهمن می باشد.
لذا داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در مهلت مقرر برای ثبت نام از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش کشور به نشانی: www.sanjesh.org اقدام نمایند

بیشتر بخوانید
تقدیر نامه

در حاشیه ششمین نشست روسای مراکز جامع علمی و کاربردی استان خوزستان از آقای دکتر هودگر ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق خوزستان به جهت مشارکت و فعالیت موثر  مجموعه مرکز آب و برق در برپایی غرفه و ارائه دستاوردها در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار سال ۱۴۰۲  تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بیشتر بخوانید
حضور فعال مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش

بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و یازدهمین فن بازار استان خوزستان با هدف ارائه آخرین دستاوردها و عرضه محصولات فناورانه برگزار گردید. در این نمایشگاه، ادارات، سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان در محل دائمی نمایشگاه های استان خوزستان در سالن خرمشهر شرکت نمودند.

بیشتر بخوانید
یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ دستاوردهای پژوهش؛ فناوری و فن بازار برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی آموزش و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان  به مناسبت هفته پژوهش و فناوری  از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در مصلی امام خمینی (ره) تهران خبر داد که شعار هفته پژوهش و فناوری با تاکیدات رهبری: پژوهش و فناوری پیشران رشد تولید و مهار تورم نامگذاری شده است.

 

بیشتر بخوانید
برگزاری کارگاه مقاله نویسی به مناسبت هفته پژوهش

به مناسبت هفته ی پژوهش و روز دانشجو کارگاهی تحت عنوان آموزش مقاله نویسی توسط خانم دکتر صدری صیفی  با همت معاونت آموزشی و پژوهشی و همکاری روابط عمومی و همچنین دفتر پژوهش و فناوری به صورت حضوری و رایگان برگزار گردید.

بیشتر بخوانید
 1