انتصاب سرپرست اداره آموزش بلندمدت
 

طی حکمی از سوی دکتر نرگس ظهرابی رئیس مجتمع، مهندس آرش ساردوئی به عنوان سرپرست اداره آموزش بلندمدت مجتمع منصوب گرديد.
در این حکم آمده است: نظر به مراتب شایستگی، سوابق و تعهد کاری جنابعالی و به پیشنهاد معاونت آموزشی و پژوهشی، به عنوان سرپرست اداره آموزش بلندمدت منصوب می­شوید. امید است با توکل بر خداوند متعال در انجام وظایف محوله و رضایتمندی هر چه بیشتر دانشجویان و مراجعین زیر نظر معاونت آموزشی و پژوهشی موفق و سربلند باشید. همچنین مواردی نظیر:
مدیریت و انجام کلیه فرایندهای آموزشی مربوط به دانشجویان، برگزاری جلسات شورای آموزشی، تهیه صورتجلسات و پیگیری مصوبات آن تا حصول نتیجه،مدیریت امور مدرسان بر اساس نیازها و سیاست­های مجتمع،مدیریت دفتر برنامه ریزی دانشجوئی،نظارت بر تدوین برنامه­های درسی دانشجویان، عملکرد مدرسان، امور مربوط به آموزانه­های اساتید وتوسعه آموزش­های بلند مدت (از نظر انتخاب رشته­های کاربردی و کمک به افزایش تعداد دانشجو) را سرلوحه وظایف خویش قرار دهید.
ساردوئی پیش از این سوابقی نظیر رییس اداره خدمات و پشتیبانی، استاد راهنمای رشته های فنی دانشجویی و همکاری در گروه های آموزشی و واحدهای مختلف مجتمع را در کارنامه خود دارد.
ریاست مجتمع در خاتمه از زحمات و خدمات مریم تراکمه پور در زمان تصدی سمت رییس اداره آموزش بلند مدت صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

 

🌐 روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان


ارسال شده توسط روابط عمومی در تاريخ 1400/1/17 ساعت 11:00:53 AM
کليه حقوق اين مطلب متعلق به مجتمع عالي آموزشي و پژوهشي صنعت آب و برق خوزستان مي باشد.
 
info@kwphc.ir