حضور فعال مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش

بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و یازدهمین فن بازار استان خوزستان با هدف ارائه آخرین دستاوردها و عرضه محصولات فناورانه برگزار گردید. در این نمایشگاه، ادارات، سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان در محل دائمی نمایشگاه های استان خوزستان در سالن خرمشهر شرکت نمودند.

دکتر هودگر ریاست مجتمع آب و برق خوزستان در حاشیه این نمایشگاه با بیان اینکه مجتمع با هفت اختراع و دستاورد در حوزه های مختلف فناوری، نوآوری و نمونه اولیه و همچنین در مراحل تولید انبوه در این نمایشگاه شرکت نمود و با معرفی دستاوردهای واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد شهدای صنعت آب و برق با پخش کلیپ، ماکت، کتابچه و بروشور، موجبات ثبت قرارداد سرمایه گذاران با مخترعین و انعقاد تفاهم نامه با مراکز علمی و دانشگاه ها را فراهم نموده است.

وی افزود: استقبال قابل توجه ای از غرفه این مرکز توسط مسولان، واحدهای فناور و خصوصاً دانشجویان شد که در حاشیه این نمایشگاه با برگزاری کارگاه های آموزشی با ارایه گواهینامه رایگان و معتبر نظیر مقاله نویسی، بوم کسب و کار، استارتاپ و چگونگی ثبت اختراع و... توسط معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع  با همکاری مرکز رشد شهدای صنعت آب و برق خوزستان را از دیگر برنامه های مجتمع آب و برق در این نمایشگاه بیان فرمودند که مورد استقبال و اقبال عموم بازدیدکنندگان قرار گرفت.