• امروز چهارشنبه 2 مهر ماه 1399
 
برگزاری دوره های آموزشی برخط (آنلاین )

نسخه چاپي
بازديد : 662


1- برگزاری دوره آموزشی " نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه PM " به صورت آموزش الکترونیکی برخط ( آنلاین) توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان .

شرکت کنندگان در دوره: کارکنان شرکت های تولید و بهره برداری از سد و نیروگاه شهید عباسپور و شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی. شایان ذکر است با توجه به به شرایط پیش آمده از کرونا، مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی عمومی به صورت آموزش الکترونیکی غیر بر خط (آفلاین) در حال حاضر سایر دوره های آموزشی تخصصی صنعت آب و برق را به صورت آموزش الکترونیکی بر خط ( آنلاین ) و در قالب ویدئو کنفرانس و وبینار برگزار می نماید. 

 

 

 

2- برگزاری دوره های آموزشی  ارتقا پایه مهندسان سازمان نظام مهندسی خوزستان بصورت برخط (آنلاین) و برای اولین بار توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان.

دوره های آموزشی " فنی و ایمنی " و " تأسیسات مکانیکی"  ارتقا پایه مهندسان سازمان نظام مهندسی خوزستان برای اولین بار بصورت برخط (آنلاین) توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان منطبق با استاندارد ابلاغ شده از سازمان راه و شهرسازی برگزار گردید.

 شایان ذکر است که مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت  آب و برق خوزستان قریب به 6 سال است که مجری برگزاری این دوره ها بصورت حضوری می باشد. با توجه به شرایط کنونی و لزوم برگزاری آموزش ها به صورت مجازی،  مجتمع تمهیدات لازم جهت برگزاری کلیه دوره های آموزشی سازمان های طرف قرار داد را بصورت برخط فراهم نموده است .

 

 

 

 

3- برگزاری دوره آموزشی " آشنایی با روش های بکارگیری گیاهان پیش انباشت کننده جهت پالایش خاک های آلوده به فلزات سنگین"

دوره آموزشی " آشنایی با روش های بکارگیری گیاهان پیش انباشت کننده جهت پالایش خاک های آلوده به فلزات سنگین" توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان و با همکاری کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی خوزستان به صورت آموزش الکترونیکی برخط (وبینار) برگزار می گردد.

 

 

 
ارسال شده توسط : Admin در تاريخ : 1399/3/21 ساعت : 12:54:47 AM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :
Captcha image
Show another codeبارگذاری مجدد کد امنیتی